Pomysł na otworzenie Naszej Szkółki rodził się już od dłuższego czasu w głowach Łukasza Załuski i Łukasz Tupalskiego. Model szkolenia dzieci wzorowany jest na sprawdzonym i długoletnim doświadczeniu Akademii Piłkarskiej Celticu Glasgow która zatrudnia w swoich szeregach wykwalifikowanych szkoleniowców. W porozumieniu z Klubem Sportowym Jagiellonia Białystok realizacja tego projektu stała się realna dlatego też Szkółka jest już po oficjalnym otwarciu na którym nie zabrakło pomysłodawców tj. Załuski i Tupalskiego, którzy poprowadzili zajęcia z najmłodszymi adeptami piłki nożnej. Licznie zgromadzona publiczność oraz uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach które odbyły się na boisku Technikum Odzieżowego w Białymstoku.

Celem zajęć które odbywają się w Naszej Szkółce jest wprowadzenie na polskie boiska myśli szkoleniowej sprawdzonej w modelach szkoleniowych klubów regularnie grających w Lidze Mistrzów. Celtic Glesgow należy do czołówki europejskiej elity szkolenia dzieci i młodzieży, która regularnie odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej.

Model szkolenia w tym klubie jest bardzo pilnie strzeżoną tajemnicą do której dostęp mają tylko nieliczni. Trener koordynator Łukasz Tupalski jest już po tygodniowym stażu w Celticu Glasgow i został ponownie zaproszony na staż w dniach 08.05.2014 - 15.05.2014 r. w celu wymiany doświadczeń i myśli szkoleniowych. Doświadczenie które zdobędzie trener koordynator będzie przekazywane trenerom Szkółki w celu ujednolicenia i skonkretyzowania zadań i działań mających na celu szkolenie dzieci w kierunku piłkarskim.

Współpraca szkoleniowców Celticu Glesgow i Jagiellonii Białystok stworzy możliwość kształcenia dzieci na najwyższym poziomie piłkarskim procentującym i stwarzającym możliwość grania w piłkę nożną na miarę Ligi Mistrzów.

O NAS AKTUALNOŚCI TRENERZY KONTAKT DOKUMENTY SPORTOWE URODZINY

Szkółka piłkarska dla dzieci w Białymstoku. Szkółka Piłkarska CHAMPIONS: 15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 28 lok, 2

PARTNERZY SPORTOWI: Jagiellonia Białystok, Radio JARD Białystok