My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button My button

Pomysł na otworzenie Naszej Szkółki rodził się już od dłuższego czasu w głowach Łukasza Załuski i Łukasz Tupalskiego. Model szkolenia dzieci wzorowany jest na sprawdzonym i długoletnim doświadczeniu Akademii Piłkarskiej Celticu Glasgow która zatrudnia w swoich szeregach wykwalifikowanych szkoleniowców. W porozumieniu z Klubem Sportowym Jagiellonia Białystok realizacja tego projektu stała się realna dlatego też Szkółka jest już po oficjalnym otwarciu na którym nie zabrakło pomysłodawców tj. Załuski i Tupalskiego, którzy poprowadzili zajęcia z najmłodszymi adeptami piłki nożnej. Licznie zgromadzona publiczność oraz uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach które odbyły się na boisku Technikum Odzieżowego w Białymstoku.

Celem zajęć które odbywają się w Naszej Szkółce jest wprowadzenie na polskie boiska myśli szkoleniowej sprawdzonej w modelach szkoleniowych klubów regularnie grających w Lidze Mistrzów. Celtic Glesgow należy do czołówki europejskiej elity szkolenia dzieci i młodzieży, która regularnie odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej.

Model szkolenia w tym klubie jest bardzo pilnie strzeżoną tajemnicą do której dostęp mają tylko nieliczni. Trener koordynator Łukasz Tupalski jest już po tygodniowym stażu w Celticu Glasgow i został ponownie zaproszony na staż w dniach 08.05.2014 - 15.05.2014 r. w celu wymiany doświadczeń i myśli szkoleniowych. Doświadczenie które zdobędzie trener koordynator będzie przekazywane trenerom Szkółki w celu ujednolicenia i skonkretyzowania zadań i działań mających na celu szkolenie dzieci w kierunku piłkarskim.

Współpraca szkoleniowców Celticu Glesgow i Jagiellonii Białystok stworzy możliwość kształcenia dzieci na najwyższym poziomie piłkarskim procentującym i stwarzającym możliwość grania w piłkę nożną na miarę Ligi Mistrzów.


O NAS AKTUALNOŚCI TRENERZY KONTAKT DOKUMENTY SPORTOWE URODZINY


Szkółka piłkarska dla dzieci w Białymstoku. Szkółka Piłkarska CHAMPIONS: 15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 28 lok, 2

PARTNERZY SPORTOWI: Jagiellonia Białystok, Radio JARD Białystok


Designed by Fundacja Champions                                                                                                                                                        All Rights Reserved 2015