Piłkarskie Urodziny !!!!! Nowość !!!!!

Czy Twoje dziecko obchodziło już urodziny
w parku linowym?
Czy Twoje dziecko obchodziło już urodziny
skacząc w kulkach?
Czy Twoje dziecko obchodziło już urodziny w Kinie?

Jeżeli tak to czas na SPORTOWE Urodziny
Jako jedyni w Białymstoku organizujemy
PIŁKARSKIE URODZINY DLA DZIECI!

Gwarantujemy: wspaniałą zabawę pełną wrażeń i niezapomnianych chwil dla Twojej pociechy.

W programie m.in.
  • Przywitanie gości, uroczyste odśpiewanie 100 lat
  • Poczęstunek – tort, słodycze
  • Rozgrywki sportowe – Szanowny jubilat lub jubilatka wraz z gośćmi odbędzie prawdziwy trening piłkarski ze wszystkimi jego elementami takimi jak: rozgrzewka, założenia taktyczne, ćwiczenia piłki nożnej, mecz lub turniej towarzyski. Mali sportowcy zdobędą także podstawową wiedzę na temat roli sportu w ich życiu oraz zasad Fair Play, którymi powinni się kierować.
  • Podsumowanie konkursów, nagrody, pożegnanie gości
Gdzie? – na obiekcie sportowym wynajetym przez nas – latem boisko, zimą hala sportowa lub w Twoim ogródku!!!!
Dzwoń
Łukasz Tupalski - 693527033 lub Tomasz Bernatowicz - 604113684

O NAS AKTUALNOŚCI TRENERZY KONTAKT DOKUMENTY SPORTOWE URODZINY

Szkółka piłkarska dla dzieci w Białymstoku. Szkółka Piłkarska CHAMPIONS: 15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 28 lok, 2