Łukasz Tupalski

Łukasz Tupalski ur. 04.09.1980 r. w Białymstoku. Wychowanek Jagiellonii Białystok. Osiągnięcia: rozegrał 84 mecze na poziomie ekstraklasy w tym w 2007 r zdobywca Pucharu Polski (Groclin Grodzisk Wielkopolski), w 2007 i 2008 r zdobywca Pucharu Ekstraklasy (Groclin Grodzisk Wielkopolski). Wykształcenie pedagogiczne, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trener piłki nożnej II klasy. Od 3 lat pracujący w BSP Jagiellonia Białystok w roczniku 2005, staż w Akademii Celtic Glasgow, posiada licencje UEFA B.

Emil Pracz

Emil Pracz ur 24.03.1982 w Wysokim Mazowiecku, wychowanek Ruchu Wysokie Mazowieckie, grał w klubach IV ligi. Wykształcenie pedagogiczne - Magister Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu, trener piłki nożnej II klasy trenerskiej.

O NAS AKTUALNOŚCI TRENERZY KONTAKT DOKUMENTY SPORTOWE URODZINY

Szkółka piłkarska dla dzieci w Białymstoku. Szkółka Piłkarska CHAMPIONS: 15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 28 lok, 2

PARTNERZY SPORTOWI: Jagiellonia Białystok, Radio JARD Białystok